Biuro tłumaczeń On-Line

Jeśli szukacie Państwo tłumacza języka holenderskiego, niderlandzkiego, belgijskiego lub flamandzkiego, to jestem do Państwa usług. Wykonuję tłumaczenia przysięgłe i zwykłe w zakresie tych języków.
W kontakcie On-Line, lub osobiście w Łodzi, ustalimy wszelkie szczegóły zlecenia. Ustalimy zakres tłumaczenia, termin realizacji i cenę usługi. Następnie uzgodnimy dogodny dla Państwa termin odbioru czy też sposób wysyłki tłumaczenia.

Biuro czynne 7 dni w tygodniu

On-Line jestem do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu. Można się ze mną skontaktować w dogodnym dla Państwa czasie dzwoniąc lub wysyłając e-mail.
Dzięki nienormowanym godzinom pracy jestem do Państwa dyspozycji o dogodnej dla Państwa porze. Dotyczy to nie tylko kontaktu przy uzgadnianiu zlecania, ale także osobistego odbioru tłumaczeń.

Tłumaczenie w 24 godziny

Dokumenty samochodowe i standardowe dokumenty Urzędu Stanu Cywilnego jestem w stanie przygotować dla Państwa w 24 godziny. Mogą Państwo liczyć też na szybką realizację innych pilnych zleceń.

Klienci w Polsce i zagranicą

Bez względu na Państwa miejsce zamieszkania, zrealizuję każde zlecenie w wygodny dla Państwa sposób. Przyjmuję zlecenia z całej Polski i z zagranicy.

Wycena przez Internet, wygodny odbiór

W celu dokonania wyceny bardzo proszę o wysłanie skanu dokumentów na adres e-mail: L.Stawowska@interia.pl. Wszystkie zlecenia wyceniam indywidualnie. Cena zależy od wielu różnych czynników.
W zakładce „Oferta cenowa” podane są ceny orientacyjne. Ceny można negocjować.
Wykonane tłumaczenie otrzymają Państwo listem poleconym lub e-mailem, tak, jak Państwu jest najwygodniej.

Sposób płatności

Wpłacając podaną kwotę przelewem na konto potwierdzają Państwo zlecenie. Sposób płatności za zlecenie w przypadku kontaktu z biurem tłumaczeń on-line to przedpłata wynagrodzenia na konto bankowe.
W kontakcie osobistym możliwa jest płatność przy odbiorze.

Przykładowe dokumenty

› dokumenty samochodowe;
› dokumenty osobiste: akty ślubu, metryki urodzin, zaświadczenia, dyplomy;
› dokumenty firmy: statuty spółek, dokumenty z urzędu skarbowego, wyciągi z rejestrów handlowych, zaświadczenia;
› dokumenty notarialne: akty notarialne, umowy, upoważnienia, rejestry;
› dokumenty techniczne: dokumenty przetargowe, instrukcje obsługi urządzeń.