Tłumacz niderlandzkiego (online)

Jeśli tłumacz niderlandzkiego (online)jest usługą, której Państwo poszukujecie, to jestem do Państwa dyspozycji. Jako profesjonalny tłumacz niderlandzkiego, holenderskiego, belgijskiego lub flamandzkiego, jestem do Państwa usług właśnie online. Wykonuję tłumaczenia przysięgłe i zwykłe w zakresie języka holenderskiego, zwanego również językiem niderlandzkim, belgijskim czy flamandzkim.
W kontakcie online ustalimy wszelkie szczegóły zlecenia. Ustalimy zakres tłumaczenia, termin realizacji i cenę usługi. Następnie uzgodnimy dogodny dla Państwa termin odbioru czy też sposób wysyłki tłumaczenia.

Tłumacz niderlandzkiego online dostępny 7 dni w tygodniu

Jako tłumacz niderlandzkiego online jestem do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu. Można się ze mną skontaktować w dogodnym dla Państwa czasie dzwoniąc lub wysyłając e-mail.
Dzięki nienormowanym godzinom pracy jestem do Państwa dyspozycji o dogodnej dla Państwa porze. Dotyczy to nie tylko kontaktu przy uzgadnianiu zlecania, ale także osobistego odbioru tłumaczeń.

Tłumacz niderlandzkiego online, holenderski, tłumacz przysięgły

Pieczęć tłumacza przysięgłego – tłumacz niderlandzkiego online

Tłumaczenie w 24 godziny

Dokumenty samochodowe i standardowe dokumenty Urzędu Stanu Cywilnego jestem w stanie przygotować dla Państwa w 24 godziny. Mogą Państwo liczyć też na szybką realizację innych pilnych zleceń.

Klienci w Polsce i zagranicą

Bez względu na Państwa miejsce zamieszkania, zrealizuję każde zlecenie w wygodny dla Państwa sposób. Przyjmuję zlecenia z całej Polski i z zagranicy.

Wycena przez Internet, wygodny odbiór

W celu dokonania wyceny bardzo proszę o wysłanie skanu dokumentów na adres e-mail: L.Stawowska@interia.pl. Wszystkie zlecenia wyceniam indywidualnie. Cena zależy od wielu różnych czynników.
W zakładce „Oferta cenowa” podane są ceny orientacyjne. Ceny można negocjować.
Wykonane tłumaczenie otrzymają Państwo listem poleconym lub e-mailem, tak, jak Państwu jest najwygodniej.

Sposób płatności

Wpłacając podaną kwotę przelewem na konto potwierdzają Państwo zlecenie. Sposób płatności za zlecenie w przypadku kontaktu z biurem tłumaczeń on-line to przedpłata wynagrodzenia na konto bankowe.
W kontakcie osobistym możliwa jest płatność przy odbiorze.

Przykładowe dokumenty

› dokumenty samochodowe;
› dokumenty osobiste: akty ślubu, metryki urodzin, zaświadczenia, dyplomy;
› dokumenty firmy: statuty spółek, dokumenty z urzędu skarbowego, wyciągi z rejestrów handlowych, zaświadczenia;
› dokumenty notarialne: akty notarialne, umowy, upoważnienia, rejestry;
› dokumenty techniczne: dokumenty przetargowe, instrukcje obsługi urządzeń.