Tłumaczenie Przysięgłe

Tłumaczenie przysięgłe holenderski

Tłumaczenie przysięgłe holenderski: tłumaczenie będzie opatrzone odpowiednią pieczęcią i spełni warunki formalne, wymagane w urzędach, sądach i innych instytucjach. W takim tłumaczeniu istotny jest każdy szczegół. Tłumacz pracuje nie tylko nad samym tekstem, ale opisuje także wygląd dokumentu, przystawione pieczątki, a nawet ewentualne błędy językowe. Całość podpisuje (poświadcza) własnym nazwiskiem oraz pieczęcią. Standardowo, zawiera się w nich między innymi informacje o tym, czy dane tłumaczenie wykonane zostało z oryginału dokumentu czy też jego kopii oraz – oczywiście – z jakiego języka. Jeżeli na przykład dostarczony tłumaczowi dokument jest zniszczony, a przez to częściowo nieczytelny, ta informacja także znajduje się w tłumaczeniu przysięgłym.

strona rozliczeniowa 1125 znaków ≠ strona fizyczna 

Kontakt i konto

Tłumaczenie do urzędu, sądu, rejestracji pojazdu

Dokument potrzebny do rejestracji pojazdu i załatwienia innych spraw urzędowych, będzie opatrzony pieczęcią tłumacza przysięgłego języka niderlandzkiego.

Uprawnienie  tłumacza przysięgłego

Etyka zawodowa i zasady poprawnego wykonywania tłumaczeń przysięgłych zostały ujęte w Kodeksie Tłumaczy Przysięgłych (tłumaczenia przysięgłe holenderski).

Zalety oferty: tłumaczenie przysięgłe holenderski

Państwa zadowolenie jest dla mnie równie ważne, co poprawne wykonywanie swoich obowiązków.
Korzystając z moich usług gwarantuję:
– wysoki poziom jakości tłumaczenia,
– szybki terminu realizacji,
– dogodny termin odbioru.

Wiedza i doświadczenie – tłumaczenie przysięgłe holenderski

Wykorzystując moją wiedzę i doświadczenie możecie być Państwo pewni, że otrzymujecie tłumaczenie dobrej jakości i spełniające wymogi formalne, jakie Ministerstwo Sprawiedliwości stawia tłumaczeniom przysięgłym. Posiadam dużą wiedzę dotyczącą warunków panujących w Holandii i Belgii, co jest niezbędne w celu ujęcia prawidłowego kontekstu wykonywanego zlecenia.

Dotrzymywanie terminu

Ważną zasadą, którą kieruję się świadcząc swoje usługi, jest dotrzymanie danej Państwu obietnicy. Jeżeli otrzymali Państwo potwierdzenie e-mailem o cenie i terminie tłumaczenia, mogą być Państwo pewni, że realizacja tłumaczenia nastąpi zgodnie z podanymi warunkami.

tłumaczenie przysięgłe holenderski

tłumaczenie przysięgłe holenderski

Umiejętności

Chcąc doskonalić swoje umiejętności zawodowe, nie mogę poprzestać wyłącznie na stałym poziomie znajomości języka. Staram się stale podwyższać swoje kwalifikacje. Na bieżąco śledzę wydarzenia w Belgi i Holandii by wiedzieć, czym żyje obecnie tamten świat medialny. W wolnym czasie czytam literaturę i gazety z tego regionu językowego. Dzięki temu tekst przetłumaczony przeze mnie może być jasny i zrozumiały dla odbiorcy.